KONST / Litografier / Färglitografi 14424291
nr 1442 4291
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 378/750. Färglitografi, bildmått: 45x33, yttermått inklusive ram: 62x50 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:56:24
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr